perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në estonisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): sport
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në estonisht, sport në shqip
sportiv në estonisht

Fjalë të ngjashme

zjarr ne shkoder pentagram muzikor