perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

strehë në estonisht

Fjalë: strehë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): varjupaik
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez strehë, strehë në estonisht, varjupaik në shqip
strehë në estonisht