perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në estonisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kips
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në estonisht, kips në shqip
suva në estonisht

Fjalë të ngjashme

lidhja ne seri pull and bear greece