perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në estonisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): nüüd
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në estonisht, nüüd në shqip
tash në estonisht

Fjalë të ngjashme

filloi babai dasmen sepse ostrava