perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tendë në estonisht

Fjalë: tendë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): telk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez tendë, tendë në estonisht, telk në shqip
tendë në estonisht