perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në estonisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (7): maa, kallas, riik, maailm, maapind, muld, põrand
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në estonisht, maa në shqip
tokë në estonisht