perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

traktor në estonisht

Fjalë: traktor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): traktor
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez traktor, traktor tom, traktor ne shitje, traktor kubota, traktor ford, traktor fiat, traktor në estonisht, traktor në shqip
traktor në estonisht