perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në estonisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kaupmees, ostja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në estonisht, kaupmees në shqip
tregtar në estonisht