perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në estonisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): helistama
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez tringëllin, tringëllin në estonisht, helistama në shqip
tringëllin në estonisht

Fjalë të ngjashme

luftojm per fitore qinqi i vogël