perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në estonisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (6): järjend, kett, valitsus, hulk, salm, poeem
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në estonisht, järjend në shqip
varg në estonisht