perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në estonisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): tööriist, seade
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez vegël, vegël në estonisht, tööriist në shqip
vegël në estonisht