perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në estonisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): asetama, paigaldama
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në estonisht, asetama në shqip
vendos në estonisht