perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në estonisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (7): alles, ainulaadne, ainus, üks, üksi, sama, üksildane
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në estonisht, alles në shqip
vetëm në estonisht