perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në estonisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): poiss, väike, õrn, peen, tilluke
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në estonisht, poiss në shqip
vogël në estonisht

Fjalë të ngjashme

shteg games element tv në kohë