perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në estonisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): must, pimedus
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në estonisht, must në shqip
zezak në estonisht

Fjalë të ngjashme

perde ne sy aerodinamik merkez