perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: faj

Fjalor: anglisht faj
Përkthime: blame, fault, guilt
faj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chyba, nedostatek, poklesek, provinění, vada, vina
faj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schuld
faj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: brøde, skyld
faj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: culpa, culpabilidad, deuda
faj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: culpabilité, démérite, faute, fouloir, offense, viniculture, vinification
faj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: colpa, colpevolezza, errore, sbaglio
faj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brøde, feil, skuld, skyld, villfarelse
faj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вина, виновность
faj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fel, skuld, skyld, villfarelse
faj në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: вина, виновност, грешка
faj në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: віна
faj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: süü
faj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: erehdys, hairahdus, syyllisyys
faj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ενοχή
faj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: greška, krivica
faj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hiba, mulasztás, vétek
faj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kaltė
faj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: culpa
faj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: víno
faj në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вина, віна, провина
faj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wina
faj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

faj minushja, faj boutique, faj fpjk, fsj now, fha loan, faj portal, faj loans, faj it services, faj curacao, faj home loans