perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fanatizëm

Fjalor: anglisht fanatizëm
Përkthime: fanaticism
fanatizëm në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: fanatismus
fanatizëm në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fanatismus
fanatizëm në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fanatisme
fanatizëm në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: fanatismo
fanatizëm në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fanatisme, zélotisme
fanatizëm në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fanatismo
fanatizëm në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fanatisme
fanatizëm në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: изуверство, фанатизм
fanatizëm në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: фанатызм
fanatizëm në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kiihko
fanatizëm në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φανατισμός
fanatizëm në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fanatizmus
fanatizëm në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: fanatismo
fanatizëm në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: fanatizmus
fanatizëm në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: фанатизм
fanatizëm në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: fanatyzm
fanatizëm në polonisht »