perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: farë

Fjalor: anglisht farë
Përkthime: seed, semen, sperm, spermatozoon
farë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: semeno, semínko, sperma, zrno
farë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: saat, same, samen, samenflüssigkeit, sperma
farë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: frø, køjerne, sæd, sædcelle, sperma
farë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: esperma, grana, grano, semen, semilla, simiente
farë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: asperme, fruit, grain, graine, semence, sperme
farë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: seme, semente, sperma
farë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: frø, kjerne, sæd, sperma
farë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: отродье, семя, сперма
farë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: frö, säd, sperma
farë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: семе
farë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: зерне, зярно, насенне, семя, сперма
farë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: seeme, sperma
farë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kylvösiemen, siemen, siemenneste
farë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σπέρμα, σπόρος
farë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: spermij, zrno
farë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: mag, ondó, sperma, vetőmag
farë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sėkla, sperma
farë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: esperma, semente, semita
farë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: seme
farë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: насіння, сперма
farë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nasienie, sperma
farë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

farë liri, farë e zezë, zehnder farë