perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fetar

Fjalor: anglisht fetar
Përkthime: devotional, nonporous, nonreligious, pious, religious, holy
fetar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pobožný, náboženský, nábožný, posvátný, řeholník
fetar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: andächtig, fromm, religiös, geistlich
fetar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: from, religiøs
fetar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: beato, devoto, piadoso, pío, religioso
fetar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dévot, pieux, pieu, religieux
fetar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pio, religioso
fetar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: from, religiøs
fetar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: благочестивый, набожный, религиозен, религиозный
fetar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: andäktig, religiös
fetar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: набожны, пабожны, рэлігійны
fetar në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: harras, hurskas, jumalinen, uskonnollinen, hengellinen
fetar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ευσεβής, θρησκευτικός
fetar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pobožan, vjerski
fetar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: áhítatos, jámbor, vallási
fetar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dievobaimingas
fetar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: beato, devoto, piedoso, pio, religioso
fetar në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: благочестивий, набожний, побожний, щирий
fetar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nabożny, religijny
fetar në polonisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: náboženský
fetar në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

fetor hepaticus, fetar uk ltd, fetor oris, fetor definition, fetor ex ore, fetor hepaticus cirrhosis, fetor hepaticus definition, fetor hepaticus treatment, fetor hepatico, fetor uremic