perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fik

Fjalor: anglisht fik
Përkthime: fig
fik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: fík
fik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: feige, feigenbaum
fik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: figen, fisken
fik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: higo, higuera
fik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bernique, figue, figuier
fik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fico
fik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fiken
fik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: инжир, кукиш, смоква, фига, шиш
fik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fiken, fikon, fikonträd
fik në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: інжыр, фіга
fik në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: viigimari
fik në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: viikuna
fik në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σύκα
fik në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: smokva
fik në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: füge, fügefa
fik në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: figa
fik në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: figo
fik në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: figa
fik në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: інжир, фіга
fik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: figa, figowiec
fik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

fiksohu, fiks fare, fiks fare 2014, fiks fare kontakt, fiksimet, fiks fare shkurt 2014, fiks fare games, fikse zjarri, fiks fare janar 2014, fiks fare 31 dhjetor 2013