perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: filozofi

Fjalor: anglisht filozofi
Përkthime: philosophy
filozofi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: filozofie
filozofi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: doktrin, lehre, philosophie
filozofi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: doktrin, filosofi
filozofi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: doctrina, filosofía
filozofi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: philo, philosophie, spinosisme
filozofi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: filosofia
filozofi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: filosofi
filozofi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: философия
filozofi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: filosofi
filozofi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: философия
filozofi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: філасофія
filozofi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: filosoofia
filozofi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: filosofia
filozofi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φιλοσοφία
filozofi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: filozofija
filozofi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bölcselet, bölcsészet, filozófia
filozofi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: doktrina, filosofija
filozofi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: filosofia
filozofi në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: філософія
filozofi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: filozofia
filozofi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

filozofi kanti, filozofi platoni, filozofi sociologji, filozofia e se drejtes, filozofia e jetes, filozofia urbane, filozofia e edukimit, filozofia e moralit, filozofia politike e aristotelit, filozofia shqip