perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në finlandisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): tee, haljeta, halkeama, katkeama, murtuma, rako, särö, hakata, halkoa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në finlandisht, tee në shqip
çaj në finlandisht