perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çast në finlandisht

Fjalë: çast (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): aika, ajankohta, hetki, momentti, käskevä, kiireellinen
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez çast, çast of ncis, çast of hunger games, çast fm, çast ajans, the çast of us, çast në finlandisht, aika në shqip
çast në finlandisht