perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në finlandisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): neljäs, kaupunginosa, piirikunta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në finlandisht, neljäs në shqip
çerek në finlandisht

Fjalë të ngjashme

radio reloj evis xhaxha