perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në finlandisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): arvioida, arvo, arvostaa, harkita, helliä, pitää, laskea, taksoittaa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez çmoj, çmoj në finlandisht, arvioida në shqip
çmoj në finlandisht