perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në finlandisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (10): hapan, happo, karkea, karvas, katkera, kirpeä, kolkko, kova, terävä, tyly
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në finlandisht, hapan në shqip
acid në finlandisht

Fjalë të ngjashme

shprehje filozofike njeri chelimo