perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në finlandisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): happamuus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në finlandisht, happamuus në shqip
aciditet në finlandisht

Fjalë të ngjashme

bosht s.r.o shpejt me lag ja gale