perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në finlandisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): ihailu
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në finlandisht, ihailu në shqip
adhurim në finlandisht

Fjalë të ngjashme

ligj 49/2012 miell prima