perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në finlandisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (12): hallinto, käsittely, hallitus, johto, johtokunta, kunta, neuvosto, ohjaus, ohje, raati, suunta, hoito
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez administratë, administratë në finlandisht, hallinto në shqip
administratë në finlandisht