perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në finlandisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (14): hoitaa, johtaa, hallita, hillitä, kohdistaa, kuljettaa, ohjata, opastaa, saattaa, suunnata, tähdätä, viedä, käskeä, komentaa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez administroj, administroj në finlandisht, hoitaa në shqip
administroj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

lopë qumeshti kanal 7