perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në finlandisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): aika, aikakausi, ajanjakso, ajankohta, jakso, kausi, vaihe
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në finlandisht, aika në shqip
afat në finlandisht