perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në finlandisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (15): suunnilleen, ympäri, kehä, piiri, polkupyörä, pyörä, pyörylä, ympyrä, kohta, pian, liki, likipitäen, melkein, arviolta, kohti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në finlandisht, suunnilleen në shqip
afro në finlandisht

Fjalë të ngjashme

le mama varg eyewear gabim ortografik