perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në finlandisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): joutua, lähetä, päästä, saapua, tulla
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në finlandisht, joutua në shqip
afrohem në finlandisht

Fjalë të ngjashme

brumë sfoliat abazhur ne tirane