perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në finlandisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): onnettomuus, tapahtuma, tapaturma, vaurio, vika, asia, elämys, sija, tapaus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në finlandisht, onnettomuus në shqip
aksident në finlandisht

Fjalë të ngjashme

vjedhje ne enderr sherri i vogël