perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në finlandisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): aktiivisuus, teko, toiminta, vaikutus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në finlandisht, aktiivisuus në shqip
aktivitet në finlandisht