perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në finlandisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (17): kuve, kylki, laita, pekoni, sivu, äyräs, hameenhelma, kehys, lieve, päärme, piennar, rannikko, ranta, reuna, reunus, rinne, särmä
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez anë, anë në finlandisht, kuve në shqip
anë në finlandisht