perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në finlandisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): antiikki, edellinen, entinen, entisaikainen, iäkäs, ukko, vanha, historiallinen
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në finlandisht, antiikki në shqip
antik në finlandisht