perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në finlandisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (10): tehdä, toimia, aikaansaada, ajaa, raataa, työskennellä, valmistaa, laittaa, perustaa, luoda
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez bëj, bëj në finlandisht, tehdä në shqip
bëj në finlandisht