perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në finlandisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): kiroilla, kirota, manata, vannoa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez betohem, betohem në finlandisht, kiroilla në shqip
betohem në finlandisht

Fjalë të ngjashme

njom fm jetoj per ty poezi