perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në finlandisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kirjasto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez bibliotekë, bibliotekë në finlandisht, kirjasto në shqip
bibliotekë në finlandisht