perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në finlandisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): keskustelu, puhelu, dialogi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez bisedë, bisedë në finlandisht, keskustelu në shqip
bisedë në finlandisht