perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në finlandisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): kaupallinen, kauppias, liikemies, ostaja
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në finlandisht, kaupallinen në shqip
biznesmen në finlandisht

Fjalë të ngjashme

eci delhi fitim gashi