perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në finlandisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): kakku, leivos, tahna, taikina, torttu, raha
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez brumë, brumë në finlandisht, kakku në shqip
brumë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

punë në gjermani fletë dafne