perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në finlandisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (13): äyräs, hameenhelma, kehys, laita, lieve, päärme, piennar, rannikko, ranta, reuna, reunus, rinne, särmä
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez buzë, buzë në finlandisht, äyräs në shqip
buzë në finlandisht