perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në finlandisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): haitta, tuho, vahinko, vaurio
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dëm, dëm në finlandisht, haitta në shqip
dëm në finlandisht