perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në finlandisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (17): vahinko, kajota, raiskata, pilata, ruhjoa, särkeä, tärvellä, tuhota, vahingoittaa, vaurioittaa, vioittaa, haitta, tuho, vaurio, runnella, hävittää, purkaa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dëmtoj, dëmtoj në finlandisht, vahinko në shqip
dëmtoj në finlandisht