perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në finlandisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): illallinen, päivällinen, aamiainen, lounas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez darkë, darkë në finlandisht, illallinen në shqip
darkë në finlandisht