perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në finlandisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): rumpu
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në finlandisht, rumpu në shqip
daulle në finlandisht

Fjalë të ngjashme

fisnik tabaku gju distance kap slap