perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në finlandisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): huone, kamari, kammio, huoneisto, rauha, hiljainen, rauhanomainen, sija, tila
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dhomë, dhomë në finlandisht, huone në shqip
dhomë në finlandisht