perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në finlandisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): raiskaus, rajuus, väkivalta, pakko
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez dhunë, dhunë në finlandisht, raiskaus në shqip
dhunë në finlandisht